2. kārtaJaunumsSkrīnes iela 8Skrīnes iela 6

Ērtības

Sapņu virtuve sapņu mājoklī

Atsevišķos dzīvokļos* izbūvētas modernas un funkcionālas virtuves iekārtas, lai jaunajā mājoklī vari sākt dzīvot jau tūlīt pēc tā iegādes. Izvēlies sev piemērotāko un sazinies ar mums! Dzīvokļi, kuros ir iebūvētās virtuves: Skrīnes iela 6 – dzīvokļi Nr. 32, Nr. 43; Skrīnes iela 8 – dzīvokļi Nr. 1, Nr. 13, Nr. 43

Kas ietilpst norādītajā cenā?

Dzīvoklis ar pilnu iekšējo apdari, kas iekļauj sienu krāsojumu, grīdas klājumu, santehniku (vannas istabas un tualetes aprīkojums).

Dzīvokļi ar pilnu apdari

Visi dzīvokļi klientiem tiek nodoti ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Apdares materiālu kolekcijas mūsu interjera dizaineri ir izstrādājuši mūsdienīgās noskaņās. Tas nozīmē, ka remontdarbus paveiksim mēs, jums atstājot patīkamo dzīvokļa iekārtošanas procesu.

Efektīvi dzīvokļu plānojumi

Projektā pieejami 2 – 4 istabu dzīvokļi platībā no 58 – 103 m2. Pārdomāti dzīvokļu plānojumi, augstie griesti – 2,90m, plaši logi, balkons ikvienam dzīvoklim vai privātā terase 1.stāva dzīvokļiem – lieliska izvēle jaunam sākumam.

Slēgta un labiekārtota teritorija

Domājot par iedzīvotāju ērtībām un drošību, projekta teritorija būs slēgta un aprīkota ar videonovērošanas sistēmām. Pievilcīga vide un iespēja pavadīt laiku piemājas pagalmā ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

Visas ērtības vienuviet

Tuvējā apkārtnē pieejams viss mūsdienīgam dzīvesveidam nepieciešamais – izglītības iestādes dažādām vecumu grupām, sporta klubi un veselības aprūpes iestādes, kā arī biroju kompleksi un tirdzniecības centri.

Iepazīsti apkaimi

Dzīvokļa finansējums

Ja Jums nepieciešams finansējums jaunā mājokļa iegādei, noskaidrojiet savas iespējas saņemt hipotekāro kredītu pirms rokas naudas līguma parakstīšanas. Mutiskās rezervācijas laiks domāts tieši šim mērķim. Mēs sadarbojamies ar AS “SEB banka”, AS “Swedbank”, AS “Luminor Bank” un AS "Citadele banka", taču kredīta saņemšanai Jūs varat izvēlēties arī citu banku.

Elegants interjers

Ikviens projekta “Magnolijas” dzīvoklis tiek nodots pircējam ar pilnu iekšējo apdari. Mūsu interjera dizaineru komanda ir izstrādājusi piecas mūsdienīgas interjera apdares materiālu kolekcijas, atbilstoši jaunākajām dizaina tendencēm pasaulē.

APLŪKOT KOLEKCIJAS
 • Classic
  1_Merks_pededzes Bezmaksas Classic 3D_window.jpg
 • Contemporary
  2_Merks_pededzes Maksas Contemporary 3D_shower.jpg
 • Vintage
  3_Merks_pededzes Maksas Vintage 3D_children room 2.jpg
 • Nature
  4_Merks_pededzes MaksasNature 3D_enterance.jpg
 • Rustic
  5_Merks_pededzes MaksasRustic 3D_window.jpg

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai es varu regulēt siltumu savā dzīvoklī?

Jā, katrā dzīvoklī ir iespējams regulēt siltumu. Ikvienā projekta “Magnolijas ” dzīvoklī tiek uzstādīti radiatori ar termoregulatoriem. Tas ļauj katrā dzīvokļa istabā atsevišķi uzturēt sev vēlamo temperatūru. Izdevumi par siltumu tiek skaitīti pēc patērētā apjoma, jo katram dzīvoklim ir savs individuālais siltuma skaitītājs.

Cik daudz saules gaismas iespīd dzīvoklī?

Saules gaismas daudzums dzīvoklī ir atkarīgs no tā, kur ēkā un kurā stāvā dzīvoklis ir izvietots. Ja dzīvokļa logi ir vērsti uz austrumiem, tad saule iespīdēs rīta pusē, ja logi ir vērsti uz rietumiem, tad būs iespēja baudīt vakara sauli. Dienvidu puses logi nodrošina visilgāko saules gaismu. Taču ir nepieciešams arī izvērtēt dzīvokļa plānojumu un istabu izvietojumu, piemēram, ja guļamistabā nav ierīkots darba kabinets un tajā nepavadāt visu dienu, tad nevajadzētu satraukties, ka tā ir vērsta pret austrumiem un saule ir tikai rīta stundās.

Kurā brīdī, iegādājoties dzīvokli, man ir nepieciešams griezties bankā?

Merks mājas pārdošanas konsultanti iesaka vērsties bankā tiklīdz esat nolēmuši meklēt savu sapņu dzīvokli, lai precīzi uzzinātu savas kreditēšanas iespējas un ar kādu naudas summu varat rēķināties dzīvokļa iegādei. Merks mājas sadarbojas ar vadošajām Latvijas bankām un kredīta piešķiršanas iespējas tiek izvērtētas arī projekta būvniecības stadijas laikā.

Kad man būs nepieciešams sākt maksāt hipotekārā kredīta maksājumus, ja ēka atrodas būvniecības stadijā?

Hipotekārā kredīta maksājumu būs nepieciešams sākt tikai pēc īpašuma pārreģistrācijas zemesgrāmatā uz Jūsu vārda. Tātad vispirms ēka tiek pabeigta un nodota ekspluatācijā, pēc tam tiek veikta dzīvokļu reģistrācija zemesgrāmatā un kadastra numura piešķiršana katram dzīvoklim. Tālāk klientam ir nepieciešams slēgt aizdevuma līgumu ar banku un pirkuma līgumu ar mums, un tikai pēc abu līgumu parakstīšanas, īpašums tiek pārreģistrēts uz Jūsu vārda un ir nepieciešams sākt maksāt hipotekāro kredītu.

VISI JAUTĀJUMI

Soļi līdz jaunam mājoklim

 1. Izvēle un pieteikums

  Apskati pieejamos dzīvokļus mūsu projektos, izvēlies sev piemērotāko un veic tiešsaistes rezervācijas pieprasījumu vai piesaki tikšanos ar kādu no mūsu pārdošanas konsultantiem

 2. Dzīvokļa rezervācija

  Pēc mājokļa izvēles pie kāda no mūsu pārdošanas konsultantiem vari veikt mutisku rezervāciju, kas ir spēkā 5 darba dienas

 3. Mājokļa finansējums

  Ja tev ir nepieciešams finansējums jaunā mājokļa iegādei, pirms rezervācijas līguma parakstīšanas uzzini par savām iespējām saņemt hipotekāro kredītu.

 4. Apdares izvēle

  Būvniecības stadijā esošajiem projektiem ir pieejamas bezmaksas vai maksas apdares komplektācijas. Apdares risinājumus būvniecības procesā var izvēlēties līdz noteiktam laikam

 5. Apskate klātienē

  Kad projekta būvniecība būs noslēgusies un būs iespējams apskatīt visas jaunā mājokļa nianses, varēsi kopā ar mūsu pārdošanas konsultantu novērtēt dzīvokli klātienē un parakstīt pieņemšanas - nodošanas aktu.

 6. Pirkuma līgums

  Pēc pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas uzsāksim pirkuma līguma noslēgšanas procedūru un veiksim visu vajadzīgo dokumentu noformēšanu.

 7. Atslēgu saņemšana

  Pēc pilnas pirkuma maksas veikšanas un visu formalitāšu nokārtošanas tu kļūsi par pilntiesīgu dzīvokļa īpašnieku!

 8. Garantija

  Iekšējai apdarei mēs nodrošinām 2 gadu garantiju no ēkas nodošanas ekspluatācijā brīža vai no pirkuma līguma parakstīšanas brīža.