Par projektu.png

Merks Magnolijas

Jauns dzīvojamo namu projekts Pārdaugavā – Šampētera apkaimē

 • Uzsākta būvniecība

  0%
 • Dzīvokļu rezervācija

  10%
 • Kapsulas iemūrēšana

  20%
 • Spāru svētki

   
 • Nodošana ekspluatācijā

   

Galerija

Mūsu projektu filosofijas centrā ir cilvēks, tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai jaunais mājoklis celtu jūsu dzīves kvalitāti.

Jaunam sākumam

Lieliska atrašanās vieta

Jaunais projekts “Merks Magnolijas” atrodas lieliskā vietā – gleznainajā Šampētera apkaimē, kur apkārt esošā mazstāvu apbūve rada pārdomātas un mājīgas mazpilsētas sajūtu, vienlaikus atrodoties pavisam netālu no pilsētas centra.

Efektīvi dzīvokļu plānojumi

Projektā pieejami 2 – 4 istabu dzīvokļi platībā no 58 – 103 m2. Pārdomāti dzīvokļu plānojumi, augstie griesti – 2,90m, plaši logi, balkons ikvienam dzīvoklim vai privātā terase 1.stāva dzīvokļiem – lieliska izvēle jaunam sākumam.

Visas ērtības vienuviet

Tuvējā apkārtnē pieejams viss mūsdienīgam dzīvesveidam nepieciešamais – izglītības iestādes dažādām vecumu grupām, sporta klubi un veselības aprūpes iestādes, kā arī biroju kompleksi un tirdzniecības centri.

Dzīvokļi ar pilnu apdari

Visi dzīvokļi klientiem tiek nodoti ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Būvniecības stadijā esošiem dzīvokļiem ir iespēja izvēlēties kādu no piecām mūsdienīgām apdares materiālu kolekcijām, kuras izstrādājuši mūsu interjera dizaineri.

Slēgta un labiekārtota teritorija

Domājot par iedzīvotāju ērtībām un drošību, projekta teritorija būs slēgta un aprīkota ar videonovērošanas sistēmām. Pievilcīga vide un iespēja pavadīt laiku piemājas pagalmā ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

IEPAZĪSTI APKAIMI
Lieliska atrašanās vieta.png

Projekta plānojums

Lejupielādēt plānojumu

Dzīvokļi

Projektā pieejami moderna plānojuma 2 – 4 istabu dzīvokļi ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Plašuma sajūtu sniegs 2.90 m griestu augstums un plašie balkoni vai terases katrā dzīvoklī līdz pat 11.8 m2 platībā. Šobrīd rezervācijai pieejami dzīvokļi “Merks Magnolijas” 1. kārtas 1. ēkā.

Apskatīt dzīvokļus
DZĪVOKĻU PLATĪBA
58–103 kvadrātmetri
CENAS SĀKOT NO
114 tūkstoši EUR
NĀC DZĪVOT
Dzīvokļi.jpg