Gleznainais Šampēteris

bilde 2.png
Apkaime
Magnolija.png

Visas ērtības vienuviet

Vieta ģimenei ar bērniem

Projekta ēkām būs slēgta un labiekārtota teritorija, kur bērni varēs atpūsties spēļu laukumā, bet vecāki – turpat blakus esošajā atpūtas zonā pie ūdens. Šī ir lieliska vieta, lai galvaspilsētā augtu bērni.

Ērta vide zaļā apkārtnē

Ērtu un kvalitatīvu ikdienu nodrošina pārdomāta apkārtnes infrastruktūra. “Magnolijas” ir pārdomāta vieta cilvēkiem, kuri vēlas zaļāku dzīvesveidu, bet vienlaikus atrasties pilsētā.

Viss darbam un izglītībai

Tuvumā atrodas vairāki bērnudārzi, skolas kā arī biroju centri uz kuriem ir iespējams nokļūt pāris minūšu laikā izvēloties sev iecienītāko transporta veidu – dodoties ar kājām, braucot ar riteni vai arī izvēloties automašīnu.

Iepirkšanās pāris soļu attālumā

Blakus pašam projektam atrodas pārtikas veikals “Rimi Mini”, taču turpat netālu atrodas arī viens no lielākajiem iepirkšanās centriem Rīgā – TC SPICE un Spice Home.

Vieta ģimenei ar bērniem.png

Tuvu visam

Izglītības iestādes
Iepirkšanās
Sports un labsajūta
Biroju centri

Ģimenēm draudzīga apkārtne

Dzīvojamo namu projekts "Magnolijas" atrodas lieliskā vietā - Šampētera mežā, kas ir daļa no vēsturiskās Šampētera muižas teritorijas. Šis dzīvojamais rajons izceļas ar viendabīgu mazstāvu apbūvi, glītām savrupmājām ar iekoptiem dārziem un zaļu apkārtni, kas rada pārdomātas un mājīgas pilsētas nomales sajūtu, rokas stiepiena attālumā no pilsētas centra.

  • 1-Ģimene.png
  • 2_Parks.png
  • 3_Suns.png
  • 4_Tētis.png
  • 5_Ritenis.png
  • 6_Puika.png
  • 7_Māja.png

Dzīvokļi

Projektā pieejami moderna plānojuma 2 – 4 istabu dzīvokļi ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Plašuma sajūtu sniegs 2.90 m griestu augstums un plašie balkoni vai terases katrā dzīvoklī līdz pat 11.8 m2 platībā. Iegādei pieejami dzīvokļi projekta “Magnolijas” 1. kārtas abās ēkās - Skrīnes ielā 6 un Skrīnes ielā 8.

Apskatīt dzīvokļus
DZĪVOKĻU PLATĪBA
58–103 kvadrātmetri
CENAS SĀKOT NO
114 tūkstoši EUR