Uzsākta būvniecība un dzīvokļu pārdošana pirmajā “Merks” dzīvojamo māju projektā Pārdaugavā

Ziņas.jpg

“Merks Magnolijas” ir pirmais būvkompānijas “Merks” attīstītais projekts Pārdaugavā, kas atradīsies Šampēterī, Skrīnes ielā 6. Projekta pirmās kārtas ietvaros tiks uzbūvētas divas energoefektīvas trīs stāvu ēkas ar 96 dzīvokļiem, kuras plānots pabeigt 2023. gada vasarā.

Sekojot pircēju vēlmēm un vajadzībām, būvkompānija “Merks” paplašina savu dzīvojamo māju piedāvājumu Daugavas kreisajā krastā – gleznainajā Šampētera apkaimē. Pašlaik visiem interesentiem ir iespēja rezervēt dzīvokļu projekta pirmās kārtas pirmajā ēkā, kurā būs pieejami 48 divu līdz četru istabu dzīvokļi ar sākuma cenu no 114 000 eiro.

“Esam veikuši stratēģisku lēmumu, lai paplašinātu “Merks” piedāvāto dzīvokļu klāstu, un uzsāktu būvniecību mūsu pirmajā dzīvojamo māju projektā Pārdaugavā. “Merks Magnolijas” būs pieejami funkcionāla plānojuma dzīvokļi ar kopējo platību no 58 līdz 103 m2, kuros ir padomāts par ikvienu dzīvē nepieciešamo detaļu,” saka Mikus Freimanis “Merks” Nekustamo īpašumu attīstības direktors. “Šīs būs sapņu mājas tiem cilvēkiem, kas vēlas harmonisku vidi prom no pilsētas trokšņiem, kā arī - nevainojamu dzīvokļa kvalitāti un komfortu. Šī ir vieta ar mazu apbūves blīvumu, kas iedzīvotājiem dod lielāku mājīguma un, savā ziņā, arī privātmājas sajūtu. Interese par projektu ir liela, jo jau pirmajās dienās, kopš izziņojām projekta uzsākšanu reģistrētajiem interesentiem, tika rezervēti pirmie dzīvokļi”.

“Merks Magnolijas” dzīvokļi būs pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Plašu sajūtu sniegs 2.90m griestu augstums, kā arī - balkoni vai privātās terases katrā dzīvoklī līdz pat 11.8 m2 platībā. Ēku pirmajos stāvos būs izbūvētas koplietošanas ratiņu telpas. Domājot par iedzīvotāju ērtībām un drošību, projekta teritorija būs slēgta un aprīkota ar videonovērošanas sistēmām. Bērniem būs iespēja atpūsties mūsdienīgā spēļu laukumā, bet vecākiem – turpat blakus esošajā atpūtas zonā pie ūdens. Projektā būs iespējams iegādāties āra autostāvvietas.


Atgriezties uz ziņām