Uzsāk dzīvokļu rezervāciju “Merks Magnolijas” otrajā ēkā

skrines_iela_8.jpg

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Merks mājas” ar prieku izziņo jaunu dzīvokļu rezervācijas sākumu projekta “Merks Magnolijas” 1. kārtas otrajā ēkā, kas atrodas Skrīnes ielā 8, Rīgā. Projekta otrajā ēkā iegādei ir pieejami 48 jauni dzīvokļi, ar sākuma cenu no 214 000 Eur. Projektu ekspluatācijā ir plānots nodot maijā, tāpēc jaunie iedzīvotāji energoefektīvajos mājokļos varēs ievākties jau šī gada vasarā.

“Merks Magnolijas” ir uzņēmuma pirmais attīstītais projekts Pārdaugavā. Iepriekš pārdošanā nodoti dzīvokļi Skrīnes ielā 6, bet nu rezervācijai ir pieejami vēl 48 jauni, moderni un energoefektīvi dzīvokļi, kas gaida savus īpašniekus. Pašlaik pieejami dzīvokļi ar divām līdz četrām istabām, ar kopējo platību no 53 līdz 103 m2. Katram no tiem ir balkons vai terase, kas liks justies kā savas privātmājas pagalmā.

Jaunās ēkas Šampēterī ir “Merks mājas” pirmais projekts, kuram uz jumta tiks uzstādīti saules paneļi un saules kolektori. Šāds risinājums ne vien samazinās ēku CO2 nospiedumu, bet nodrošinās “Merks Magnolijas” iedzīvotājiem zemākus maksājumus par elektroenerģiju un ūdens uzsildīšanu. Ēkām piešķirts A klases pagaidu energoefektivitātes sertifikāts.

Visi projekta dzīvokļi pircējiem ir pieejami ar pilnu iekšējo apdari - mūsdienīgām un elegantām interjera apdares materiālu kolekcijām, kuras atbilst pašlaik aktuālākajām dizaina tendencēm pasaulē.

Lai jauno ēku pēc iespējas ātrāk varētu nodot ekspluatācijā, ”Merks mājas” komanda šobrīd aktīvi strādā pie fasādes darbu un iekšdarbu pabeigšanas. Drīzumā, uzlabojoties laikapstākļiem, tiks atsākti labiekārtošanas darbi projekta teritorijā. Tajā plānots izveidot atpūtas zonu pieaugušajiem, kā arī mūsdienīgu bērnu rotaļu laukumu, kur izklaidēties mazākajiem “Merks Magnolijas” iedzīvotājiem.

Pateicoties lieliskajai atrašanās vietai, “Merks Magnolijas” būs izcila izvēle cilvēkiem, kas ilgojas pēc harmoniskas vides prom no pilsētas trokšņiem. Ņemot vērā, ka projekts izvietots vietā ar zemu apbūves augstumu, jaunie dzīvokļu īpašnieki varēs baudīt privātmājas sajūtu ar dzīvokļa priekšrocībām.

Plašāka informācija par jauno projektu un rezervācijai pieejamajiem dzīvokļiem atrodama “Merks Magnolijas” mājaslapā https://www.merksmagnolijas.lv/.


Atgriezties uz ziņām