Spāru svētki būvkompānijas “Merks” jaunākajā projektā “Merks Magnolijas”

Sparu_svetki.jpg

Būvkompānija “Merks” 4. novembrī atzīmēja dzīvojamā projekta “Merks Magnolijas” spāru svētkus, par godu noslēdzošā būvniecības posma uzsākšanai. Šis ir pirmais “Merks” dzīvojamo māju projekts Pārdaugavā, kur kopsummā pirmajā projekta kārtā taps divas 3-stāvu ēkas ar 96 dzīvokļiem. Projektu plānots nodot ekspluatācijā 2023. gada vasarā.

“Šodien mēs atzīmējam ”Merks Magnolijas” spāru svētkus, kad ēka ir sasniegusi savu kopējo apjomu un ir nepieciešams pāriet nākamajā būvniecības cikla fāzē – apdares darbu uzsākšanā. Šis projekts un it sevišķi tā atrašanās vieta ir Pārdaugavas apslēptā pērle, ko cilvēki vēl nav iepazinuši, toties ar milzīgu potenciālu nākotnē. Liels paldies projekta arhitektiem, būvuzraugiem un visai “Merks” komandai, kas ir ieguldījuši milzīgu darbu, lai projekta būvniecība, šajos sarežģītajos apstākļos, norisinātos pēc plāna un laika grafika,” saka Andris Bišmeistars, SIA “Merks” valdes loceklis un celtniecības direktors.

Projekta būvniecībā tiek izmantoti Latvijā ražotie keramiskie celtniecības bloki Keraterm, kuri izgatavoti no apdedzināta dabīgā māla. Keraterm celtniecības bloki labi saglabā siltumu, vāji uzsūc mitrumu un ir slodzes izturīgi, kā arī tie ir dabīgi, elpojoši un ilgmūžīgi. Raugoties nākotnē, šīs īpašības ļaus topošajiem “Merks Magnolijas” iedzīvotājiem taupīt energoresursus un samazināt ikdienas ekspluatācijas izmaksas.

“Ar projektu “Merks Magnolijas” mēs uzsākam jauno dzīvojamo māju projektu attīstībai Pārdaugavā. Šī vieta ir īpaša un jau no pašiem pirmsākumiem izceļas ar mājīguma sajūtu, ko palīdz radīt zaļā Skrīnes ielas apkārtne un mierīgais privātmāju rajons. Liels paldies visai komandai, kas nodrošina projekta īstenošanu, un tiekamies jau vasarā – projekta atklāšanas svētkos!” saka Mikus Freimanis, SIA “Merks Mājas” valdes loceklis.

Kā iepriekš ziņots, sekojot pircēju vēlmēm un vajadzībām, būvkompānija “Merks” ir paplašinājusi savu dzīvojamo māju piedāvājumu Daugavas kreisajā krastā – gleznainajā Šampētera apkaimē. Pašlaik visiem interesentiem ir iespēja rezervēt dzīvokļu projekta pirmās kārtas pirmajā ēkā, kurā būs pieejami 48 divu līdz četru istabu dzīvokļi ar sākuma cenu no 114 000 eiro.

“Merks Magnolijas” dzīvokļi būs pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Plašu sajūtu sniegs 2.90m griestu augstums, kā arī – balkoni vai privātās terases katrā dzīvoklī līdz pat 11.8 m2 platībā. Ēku pirmajos stāvos būs izbūvētas koplietošanas ratiņu telpas. Domājot par iedzīvotāju ērtībām un drošību, projekta teritorija būs slēgta un aprīkota ar videonovērošanas sistēmām. Bērniem būs iespēja atpūsties mūsdienīgā spēļu laukumā, bet vecākiem – turpat blakus esošajā atpūtas zonā pie ūdens. Projektā būs iespējams iegādāties āra autostāvvietas.


Atgriezties uz ziņām